Kompleks pałacowy

Pałac Górzno - Pałac Wielkopolska

Pałac w Górznie to wspaniały przykład stylu narodowego, wpisującego się w nurt architektury neoklasycystycznej. Zbudowano go w miejscu parterowego dworu, z inicjatywy ówczesnego właściciela, Kazimierza Lipskiego, w roku 1912.

Kompleks pałacowo-parkowy ma charakter głównie prywatny, stanowiąc jednocześnie miejsce podejmowania najważniejszych partnerów biznesowych z całego świata.
Wyjątkowy charakter Górzna czyni z niego idealne miejsce na organizację prestiżowych spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń, zwłaszcza wtedy, kiedy ranga uczestników wymaga najwyższej oprawy oraz gdy ogromne znaczenie ma niepowtarzalność miejsca wydarzenia.

Pałac w Górznie cieszy się również olbrzymią popularnością jako miejsce organizacji kameralnych przyjęć weselnych i ekskluzywnych bankietów.

Ekskluzywne

Bankiety i eventy

Unikalny charakter Górzna, niepowtarzalny klimat tej okolicy i malownicze otoczenie czynią z niego idealne miejsce na organizację prestiżowych spotkań biznesowych, bankietów, imprez firmowych, konferencji i szkoleń. Zwłaszcza wtedy, gdy ranga uczestników wymaga szczególnej, nadzwyczajnej oprawy i gdy niebagatelne znaczenie ma niepowtarzalność miejsca danego wydarzenia.

Kameralna uroczystość? Ekskluzywny bankiet? Spotkanie na najwyższym szczeblu biznesowym? Wykwintne przyjęcie? Myślisz, że nie ma miejsca, w którym można zorganizować każdy z tych eventów? Przyjedź do Pałacu w Górznie, a zmienisz zdanie! Zapraszamy!