Wesela i eventy

Imprezy okolicznościowe, sala weselna Ostrów Wielkopolski, wesele Ostrów Wielkopolski

W Hotelu & Restauracji Podjadek zorganizujemy każda imprezę okolicznościową. To po prostu idealne miejsce na wszelkiego rodzaju uroczystości.

Wykwintne przyjęcie rodzinne? Tylko u nas!
Uroczystość wymagająca wyjątkowej oprawy? Żaden problem!
Impreza na najwyższym poziomie? To oczywiste!
Masz szczególne życzenia? Nic nas nie zaskoczy!


Zawsze staramy się dopasować nasze usługi do indywidualnych potrzeb Klienta. W doborze dań i wystroju pomogą nasi organizatorzy, których wyróżnia rozległa wiedza i niemal nieograniczone możliwości. Profesjonalny serwis barmańsko-kelnerski to dodatkowy atut naszego kompleksu. Z oferty Hotelu & Restauracji Podjadek po prostu nie można nie skorzystać! .

 

Wesela i eventy

Wesele marzeń

Jedyne takie miejsce,
jedyny taki ślub,
jedyna taka para,
łączy serca tu...


Chcesz zorganizować wesele lub przyjęcie weselne? Zrób to w naszym obiekcie, a przekonasz się, co to znaczy profesjonalizm i indywidualne podejście do Klienta!

Wesele w Podjadku to gwarancja niezwykłych przeżyć!
Wesele w Podjadku to pełna satysfakcja Nowożeńców i ich Gości!
Wesele w Podjadku to dobra wróżba na początku nowej drogi życia!


Urządzimy dla Ciebie niezapomnianą uroczystość w magicznym miejscu, w niepowtarzalnych, wyjątkowych wnętrzach i z wybornym, smacznym menu. Ten wieczór bez wątpienia na długo pozostanie w pamięci wszystkich Gości, a Młodej Parze da mnóstwo pozytywnej energii na nową drogę życia. Zorganizujemy wesele, na którym romantyczna atmosfera będzie szła w zgodnej parze z szampańską zabawą. Nasza restauracja doskonale sprawdza się i w eleganckich uroczystościach, i w hucznych zabawach!

Dbamy o każdy szczegół. Jesteśmy elastyczni i absolutnie wszystko można z nami uzgodnić. Menu zawsze dostosowujemy do preferencji Klienta. Na bazie naszych doświadczeń przygotowaliśmy kilka przykładowych propozycji serwowanych dań, jak również dodatkowych atrakcji kulinarnych.

Eventy

Konferencje i szkolenia, imprezy integracyjne, sale szkoleniowe Ostrów Wielkopolski

Dobra infrastruktura, przystępne ceny oraz doświadczenie w organizacji szkoleń i konferencji - to nasze atuty! Progi Podjadka opuszczają tylko zadowolone twarze! Zrealizowaliśmy w naszym obiekcie wiele zleceń, a powracający Klienci są dowodem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

Dysponujemy dwoma salami szkoleniowo-konferencyjnymi na 60 i 120 osób, wyposażonymi w niezbędny sprzęt audiowizualny. W trakcie szkoleń czy konferencji serwujemy smaczne przekąski i obiady. Spotkanie biznesowo-zawodowe w Podjadku nigdy dla jego uczestników nie będzie przykrym obowiązkiem.